דברים שאתם יכולים לעשות עם חטיפים וממתקים לכלבים

בשוק האוכל העשיר המציע מגוון רחב של מוצרי מזון לכלבים ולבעלי חיים אחרים, ממתקים וחטיפים תופסים מקום מכובד.

האם מדובר בתוספי מזון חיוניים לחברינו הנאמנים או שיש משמעויות נוספות ונסתרות בעולם השפע הזה?
יצאנו לבדוק וחזרנו עם מספר תובנות שנחלוק איתכם ברגע זה.
כפי ששיערנו מקודם לעניין תזונתי יש משקל כבד.

הרבה מהחטיפים המוצעים בחנויות תורמים לבריאות הכלבים על ידי העשרת התפריט היומי שלהם בויטמינים ומינרלים. אבני יסוד הקטנים אלו משחקים תפקיד חשוב בשמירה על רמת ההתפתחות התקינה של בעלי החיים.

כלב מביא יד

חטיפים לכלבים הינם מזון יבש אשר מנקה את שיני הכלב על ידי הורדה של רובד החיידקי ומונעים את התפשטות האבנית. חלקם הגדול מכילים תוספת של חומצת אומגה 3 לבריאות העור וטיפוח הפרווה.

אצל חלק מבעלי הכלבים ממתקים וחטיפים מתקשרים לשאריות של האוכל מהשולחן שלהם.
בחלק מהמקרים בהחלט ניתן לפנק את הכלב שלנו במה שנשאר מהסעודה אבל העדפה תהיה תמיד למזון שהוכן במיוחד לחיות.

חשוב לציין שכלבים רבים מתקשים לעכל גלוקוז לכן עלינו להיזהר כל פעם שאנחנו רוצים לפנק אותם בקוביות שוקולד או בכל ממתק אחר. בדומה לבני האדם שמרוויחים מהיתרונות הבריאותיים של פירות ופירות מיובשים הרבה יותר מסוכריות ועוגות, כך גם הכלבים יעדיפו ממתקים טבעיים. גזר ותפוח אדמה גם הם נכנסים לרשימת הפינוקים. רוב הכלבים יאכלו אותם בשמחה רבה.

בנוסף ליתרונות התזונתיים של החטיפים והממתקים המיועדים לכלבים יש בהם שימוש נרחב כשמדובר באילוף כלב חדש.

כלב מחכה לאוכל מהשולחן

ממתקים ואילוף

חבל לא להשתמש בממתק בזמן תהליך האילוף. אופציה זו קיימת בהחלט וישנם בעלי כלבים שעומדים בהצלחה רבה במשימה מורכבת זו רק על ידי חלוקת שבחים וליטופים לאחר ציות לפקודות.

איזה ממתק הכי מתאים לאילוף ויגרום לתוצאות טובות ומהירות? כדי לענות על השאלה זו עליכם להיות מאוד קשובים לחבר הנאמן שלכם. בדרך זו תוכלו למצוא ממתק שבשבילו כלב יהיה מוכן למלא כל ההוראות שלכם, מה שבטוח הוא יעדיף חטיף על אוכל לכלבים.

גם אם מצאתם את הפינוק הכי טוב לאהוב לבכם קרוב לוודאי שתצטרכו להחליף אותו בהמשך למעדן אחר היות וכלבים מתרגלים לטעם ועם הזמן יפסיקו להגיב אליו בצורה שהיינו מצפים מהם.

אנחנו ממליצים להתחיל ממעדנים ושימורים מפני שהם נשמרים לתקופה ארוכה יותר ובקלות ניתן לקחת אותם איתכם לשטח. תנסו כל מיני סוגי חטיפים וממתקים ואל תשכחו לגוון באחרים כעבור זמן מה.

כלב מחכה לחטיף

אנחנו מזמינים אתכם תמיד להשתמש בחיזוק חיובי כשאתם שוקדים על אימון של כלב שלכם אבל אין גם לשכוח את האופציה של עונש. תמיד עדיף לתמרץ את הכלב על ידי תשומת הלב חיובית של בעליה או פרס קטן וטעים אך לפעמים ישנם כלבים שבלי עונשים לא ישמעו להוראות.

אנחנו מאחלים לכם הרבה ימים פוריים ויפים עם החבר הנאמן שלכם, ומזמינים אתכם לעשות סיבוב אצלנו בחנות.

 

הכלב מיילו מבצע תרגילי משחק בעזרת חטיפים: