רמת גן היא אחת הערים המרכזיות בישראל, ובה בעלי חתולים וכלבים רבים שזקוקים לציוד באופן שוטף. כעיר מרכזית, אספקת המזון והציוד לבעלי חיים היא חשובה, וכזו שמאפשרת משלוחים עד הבית יכולה להקל באופן משמעותי על כך, לחסוך זמן יקר, נסיעה וחניה, וכמובן לאפשר נוחות ומהירות עבור הבעלים.

העיר רמת גן

חנות חיות ברמת גן - אילו סוגי מוצרים ניתן להזמין?

באתר שלנו אפשר להזמין מזון לכלבים או לחתולים, למשל מזון יבש של החברות המובילות בשוק או מזון רטוב המותאם לבעל החיים ולטעמו. ניתן כמובן להזמין גם מזון רפואי לבעלי חיים הזקוקים לכך, מזון לגורים צעירים, מזון דיאטטי וגם מזון טבעי. באתר תמצאו גם ציוד נלווה כמו חול לחתולים, צעצועים, מיטות, קערות מזון או שתייה, קולרים, מוצרים על פי מותגים ואפילו מוצרים המותאמים לחג הפסח. ההזמנות באתר יגיעו אליכם עם משלוח עד הבית ברחבי רמת גן, במהירות ובתיאום מלא מול הלקוח.

חנות חיות ברמת גן - לאילו אזורים יש משלוחים?

באזור רמת גן אפשר לקבל משלוחים בכל העיר, וגם לאזורים ולערים סמוכות במקרה הצורך. כשמזמינים ציוד מחנות חיות ברמת גן אפשר להיות בטוחים שמקבלים את הציוד עד הבית ובמהירות, בלי עיכובים וגם אם גרים באזורים שונים בתוך רמת גן או בערים הסמוכות לה. יש אפשרות גם לשליחה לנקודת שילוח, וניתן לבחור באפשרות זו במסגרת רכישות עד 148 ₪. זו כמובן לא חובה וניתן להזמין גם משלוח עם שליח בהזמנות בסכום זה.

חנות חיות ברמת גן - סוגי מוצרים ומשלוחים

בדרך כלל, בעלי כלבים רוכשים מזון, צעצועים, אוכל רטוב על פי הצורך, חטיפים, ציוד לאילוף כמו כלוב, חומרי הדברה על פי הצורך ואביזרים שונים לניקיון או אחסון. בעלי חתולים רוכשים מזון יבש ורטוב, חול לחתולים, צעצועים, חטיפים, אביזרים שונים לארגז החול כמו פילטר או מפיץ ריח, מזרקות מים ופילטרים ומוצרים שונים לאחסון, ניקיון וטיפוח החתול. את כל אלו אפשר להשיג באתר לוסיז', עם משלוחים עד הבית והשירות הטוב ביותר ללקוח.

אוכל לכלבים

באתר לוסיז' בעלי כלבים יכולים להשיג את המזון הטוב והאיכותי ביותר, של החברות המובילות בשוק כמו ACANA, Monge, Taste of the Wilde, Horizon ועוד. מזון איכותי כזה יכול להבטיח את בריאותו של הכלב לאורך זמן, פרווה יפה ונעימה וכמובן אנרגיות מעולות ויציאות תקינות. אפשר להשיג אוכל רפואי שמותאם לצרכים של כלבים בעלי בעיות רפואיות ארוכות או קצרות טווח, וגם חטיפים לצורכי פינוק או אילוף של הכלב. באתר תמצאו שימורים רטובים למגוון צרכים וטעמים, עצמות לעיסה וגם מזון לגורים בעת הצורך.

אוכל לחתולים

 חתולים זקוקים לאוכל מעולה, ולעתים רבות עשויים להיות בררנים. אוכל איכותי הוא הדרך להעניק להם את כל מה שהם צריכים וגם להימנע (במידת האפשר) ממצב שבו החתול לא אוכל. באתר תמצאו חברות פופולריות במיוחד כמו Royal Canin, Nutri Source, North Paw, Mito, GO!, ועוד, שימורים האהובים במיוחד על חתולים, חטיפים טעימים ואוכל רפואי במקרה הצורך. באתר ניתן גם לרכוש מזון עבור חתולי רחוב במחיר משתלם במיוחד, עבור אנשים טובים שמאכילים חתולי רחוב ודואגים לרווחתם. ניתן גם לרכוש תחליפי חלב עבור חתולים, מוצר שאותו רבים צריכים כאשר הם מאמצים גורי חתולים יונקים.

האם כדאי לבחור מזון דרך האינטרנט?

כיום ניתן להתרשם מסוגי המזון השונים באמצעות האינטרנט, או באמצעות המלצות של הווטרינר המטפל בבעל החיים. אם אתם לא יודעים במה לבחור אך לא מעוניינים להגיע עד החנות לצורך כך, תוכלו ליצור קשר עם החנות טלפונית ולקבל המלצה על חברות פופולריות ומומלצות או כאלה שמקבלות שבחים מווטרינרים. כל זאת בלי לצאת מהבית, וכאשר קטלוג האתר והמחירים זמינים לצפייה. נשמח לסייע לכם בכל סוגיה ולבחור את המוצר המתאים ביותר לכלב או לחתול שלכם.

סיכום

אם אתם גרים באזור רמת גן ומחפשים חנות חיות ברמת גן שתוכל לספק לכם משלוחים עד הבית, הגעתם למקום הנכון. עם לוסיז' תקבלו את המוצרים האיכותיים ביותר, לצד שירות מצוין ומשלוחים מהירים עם שליח עד הבית. אנו מאמינים בשירות איכותי ובהתאמה של המוצרים ללקוח ולבעל החיים, ונשמח לעזור לכם לבחור את המוצרים המתאימים לכם.