מה זו חנות חיות חברתית?

לוסיז׳ הינה עסק חברתי. עסק חברתי הוא עסק בעל 2 שורות רווח נפרדות וחשובות באותה המידה: שורת רווח עסקי (כמו כל חנות חיות) ושורת רווח חברתי.
המטרה החברתית שלנו היא לדאוג לרווחתם של כלבים וחתולים נטושים בישראל. אנו עושים זאת ע״י תמיכה בעמותות בעלי החיים, ומציאת בתים לכלבים וחתולים נטושים.

מה עשינו עד עכשיו?

ב2017 יצאנו לדרך, מלאים במוטיבציה לשנות, לשפר, להטיב עם בעלי החיים הנטושים בישראל. בשנה זו למדנו את השטח, נפגשנו עם עמותות, הגענו לימי אימוץ, לבתי מחסה, ושאבנו כמה שיותר מידע מפעילים שעוסקים בנושא במשך שנים. וגם תרמנו לא מעט מזון...

בשנת 2017, תרמנו מעל ל- 5.5 טון של מזון לעמותות בעלי החיים בישראל, בעזרת הרכישות שלכם! אנו תורמים בין מנה ל7 מנות מזון בכל רכישת שק אצלנו בחנות. קניה בלוסיז׳ מהווה תמיכה בנו, בפרויקט ובסיוע שאנו מציעים לעמותות.

מי אנחנו?

החנות הוקמה על ידי שני יזמים: שחר רובין ואיציק ערוסי. שנינו מגדלים כלבים וחתולים כבר שנים, וכן לוקחים אומנות ומשתתפים בימי מאמץ מרוכזים (ימי אימוץ, משמרות ל״ג בעומר, ועוד)

אנו מאמינים במודל של עסק חברתי ובטוחים שהמודל הזה ייושם בצורה רחבה יותר גם בתחומים אחרים. היום, כשצרכנים מחוברים יותר מאי פעם לערכי הארגונים מהם הם מבצעים רכישות, הקמה של חנות חברתית בתחום בעלי החיים הוא דבר מתבקש.
עסק חברתי, להבדיל מעמותה, מחויב לייצר תהליכים עסקיים שיממנו את פעילותו החברתית. כך אנו מקווים ליצור המשכיות שתביא לשינוי אמיתי במצבם של בעלי החיים הנטושים בישראל.

אנחנו כאן לטווח הארוך, מרגע הקמת הפרויקט עזבנו את עיסוקינו האחרים והתרכזנו אך ורק בחנות, 100% (ואף יותר) משרה.
החנות היא מקור ההכנסה היחיד שלנו, ואנו מרוכזים אך ורק בה.

איך מצטרפים לפרויקט?

זה ממש קל. עוברים לרכוש את המזון והציוד לחיית המחמד שלך, אצלנו בלוסיז׳. זהו. בלי אותיות קטנות, בלי תנאים מגבילים.

אנו מציעים מגוון רחב של מזון לכלבים, חטיפים ועצמות לכלבים, צעצועים לכלב, וכן מוצרי טיפוח כמו בושם לכלב, שמפו למניעת פרעושים, מוס לרחיצה ללא מים ועוד!
גם החתולים אינם מקופחים אצלנו: מזון לחתולים, שימורים לחתולים, חול לחתולים, מוצרי טיפוח, צעצועים לחתול… ועוד!

המחסן שלנו נמצא בראשון לציון, וניתן לאסוף את הזמנתכם ממנו. אין לנו חנות פיזית, אך ניתן לראות את כל היצע המוצרים בחנות חיות האינטרנטית שלנו
אנו שולחים לכל הארץ ממטולה ועד אילת, בחינם (בקניה מעל 149 ש״ח), עם שליח עד הדלת
בהנחה שהמוצר שהזמנתם במלאי, בגוש דן נגיע לרוב תוך יום, ובשאר הארץ תוך יומיים. במקרים של עומס, ייתכן ויתווסף יום נוסף לאספקה.

רוצים הנחות?

על המזונות שמופיעים בקטגוריית המומלצים שלנו, ניתן לרכוש מנוי 10+1 ובכך להוזיל את עלות המזון ב10%!
האותיות הקטנות:

  • ניתן לשלם על המנוי בתשלומים.
  • בכל פעם שעומד להסתיים לכם האוכל, אתם מזמינים (ללא צורך להקיש פרטי אשראי כמובן) ואנחנו שולחים. אין חובה לקבל את כל השקים במשלוח אחד!
  • התחרטתם? אין בעיה. נחזיר לכם את החלק היחסי שנותר במנוי, בקיזוז ההנחה שניתנה לכם. כך יוצא ששילמתם מחיר רגיל עבור השקים. הוגן לשני הצדדים.
מעבר למזונות המומלצים שלנו

רוצים לתמוך בפעילות שלנו? למה אתם מחכים? בואו לבדוק אם המזון שאתם רוכשים כיום מוצע באתר.
במידה ותרצו להחליף מזון, או להתייעץ בכל עניין, אתם מוזמנים לחייג אלינו או לפנות בצ׳אט (למטה מצד ימין)! כל הודעה זוכה למענה

הטלפון שלנו: 077-336-7336

מעבר לחנות

לוסי׳ז - עדכוני פעילות חברתית