מה זו חנות חיות חברתית?

לוסיז׳ הינה עסק חברתי. עסק חברתי הוא עסק בעל 2 שורות רווח נפרדות וחשובות באותה המידה: שורת רווח עסקי (כמו כל חנות חיות) ושורת רווח חברתי.
המטרה החברתית שלנו היא לדאוג לרווחתם של כלבים וחתולים נטושים בישראל. אנו עושים זאת ע״י תמיכה בעמותות בעלי החיים, ומציאת בתים לכלבים וחתולים נטושים.

מה עשינו עד עכשיו?

ב2017 יצאנו לדרך, מלאים במוטיבציה לשנות, לשפר, להטיב עם בעלי החיים הנטושים בישראל. בשנה זו למדנו את השטח, נפגשנו עם עמותות, הגענו לימי אימוץ, לבתי מחסה, ושאבנו כמה שיותר מידע מפעילים שעוסקים בנושא במשך שנים. וגם תרמנו לא מעט מזון...

משנת 2017, תרמנו מעל ל- 7.5 טון של מזון לעמותות בעלי החיים בישראל, בעזרת הרכישות שלכם! אנו תורמים בין מנה ל7 מנות מזון בכל רכישת שק אצלנו בחנות. קניה בלוסיז׳ מהווה תמיכה בנו, בפרויקט ובסיוע שאנו מציעים לעמותות.

החזון

אנו מאמינים במודל של עסק חברתי ובטוחים שהמודל הזה ייושם בצורה רחבה יותר גם בתחומים אחרים. היום, כשצרכנים מחוברים יותר מאי פעם לערכי הארגונים מהם הם מבצעים רכישות, הקמה של חנות חברתית בתחום בעלי החיים הוא דבר מתבקש.
עסק חברתי, להבדיל מעמותה, מחויב לייצר תהליכים עסקיים שיממנו את פעילותו החברתית. כך אנו מקווים ליצור המשכיות שתביא לשינוי אמיתי במצבם של בעלי החיים הנטושים בישראל.

איך מצטרפים לפרויקט?

זה ממש קל. עוברים לרכוש את המזון והציוד לחיית המחמד שלך, אצלנו בלוסיז׳. זהו. בלי אותיות קטנות, בלי תנאים מגבילים.

אנו מציעים מגוון רחב של מזון לכלבים, חטיפים ועצמות לכלבים, צעצועים לכלב, וכן מוצרי טיפוח כמו בושם לכלב, שמפו למניעת פרעושים, מוס לרחיצה ללא מים ועוד!
גם החתולים אינם מקופחים אצלנו: מזון לחתולים, שימורים לחתולים, חול לחתולים, מוצרי טיפוח, צעצועים לחתול… ועוד!

המחסן שלנו נמצא בראשון לציון, וניתן לאסוף את הזמנתכם ממנו. אין לנו חנות פיזית, אך ניתן לראות את כל היצע המוצרים בחנות חיות האינטרנטית שלנו
אנו שולחים לכל הארץ ממטולה ועד אילת, בחינם (בקניה מעל 149 ש״ח), לנקודות איסוף או עם שליח עד הדלת
בהנחה שהמוצר שהזמנתם במלאי, בגוש דן נגיע לרוב תוך יום, ובשאר הארץ תוך יומיים-שלושה. במקרים של עומס, ייתכן ויתווסף יום נוסף לאספקה.

רוצים הנחות?

על אף החזון החברתי, אנו שואפים להציע מחירים הוגנים ותחרותיים על כל המוצרים שבחנות ומציעים הנחות אטרקטיביות ברכישת כמות.

 רוצים לתמוך בפעילות שלנו? למה אתם מחכים? בואו לבדוק אם המזון שאתם רוכשים כיום מוצע באתר.
במידה ותרצו להחליף מזון, או להתייעץ בכל עניין, אתם מוזמנים לחייג אלינו או לפנות בוואצאפ! כל הודעה זוכה למענה

הטלפון שלנו: 054-936-7336

מעבר לחנות