אנו בלוסיז מציעים מגוון רחב של מוצרים של מיטב היצרנים, במחירים אטרקטיביים ובתנאים מיוחדים

האתר הינו קניון מקוון לאוהבי חיות מחמד והשימוש ו/או הקניה בו כפופים לתנאים המפורטים
בתקנון זה. אנא קרא אותו בקפידה, שכן ביצוע פעולה ואו רכישה מעידים על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה.
המלל באתר מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והוא מתייחס באופן שווה לנשים ולגברים.

פעולה באתר משמעה – כל הרשמה לאתר, כל השתתפות בכל מבצע או פעילות שתתנהל באתר על כל שלוחותיו, כל פעולת רכישת מוצר או שירות המוצע באתר.

תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונה ובין המוצר הנמכר.

לוסיז הינו אתר אינטרנט אשר מנהל חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת האינטרנט של מוצרים לחיות מחמד (מזון , אביזרים נלווים לחינוך וטיפוח בעלי חיים). האתר מציג גם תחומי תוכן משתנים הקשורים בחיות מחמד.

רשאי לבצע פעולה באתר, כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 שנים ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל) אשר הינו בעל תא דואר אלקטרוני ברשת ואשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות וקבילות ע“י הבנקים בישראל.

מלאי המוצרים באתר מעודכן באופן אוטומטי, אך במידה שמוצר שהוזמן באתר חסר במלאי מסיבה כזאת או אחרת, החברה תדאג לעדכן על כך באמצעות דוא"ל או טלפון, ולבטל את ההזמנה ואמצעי התשלום לא יחויב. במקרה שכזה, החברה תציע מוצר חלופי, ואם הצעת החברה תתקבל ע"י הלקוח- יעודכנו פרטי ההזמנה מחדש. כמובן שאם הצעתנו תדחה- ההזמנה תבוטל ואמצעי התשלום לא יחויב.

מינימום הזמנה באתר 99 ש"ח

בעת ביצוע הפעולה באתר יידרש המשתתף להכניס למערכת את הפרטים הבאים: ת.ז./ ח.פ., שם פרטי, שם משפחה, שם חברה, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטי אשראי לתשלום הפרטים אשר יימסרו באמצעות האתר יישמרו בחברה ולא יועברו לשום גורם אחר

הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעליו ו/או למפעיליו .

החיוב אינו מיידי אלא מתבצע רק אם המוצר זמין במלאי, ובהתאם לאספקת המוצר ללקוח.

המחירים באתר לוסיז כוללים מע“מ, אלא אם צויין אחרת במפורש.

צוות האתר שומר לעצמו את הזכותו לבטל פעילות מסוימת באתר ו/או לבטל מכירה או מבצע – הכל על פי שיקול דעתו הבלעדי.

מבלי לגרוע מהאמור לעיל:
אם גורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת מפעילי האתר יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהיא, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו,
ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה,
ו/או אם בשל כל גורם שהינו בגדר כח עליון יימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אספקת המוצרים
ו/או אם יחולו שינויים בשעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר, רשאי המרכז לטיפוח הכלב להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

ביטול עסקה

- ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר מבינהם.
- הודעה על הביטול תימסר במייל ל woof@lucys.co.il
- בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם ואו בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע ואו כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו במעמד קבלת המוצר במחסני החברה, בניכוי עלות המשלוח (40 ש”ח) כמפורט בתקנון ולמעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש”ח לפי הנמוך ביניהם, המוצר יוחזר למחסני החברה על חשבון הצרכן.
- בעת ביטול עסקה עקב פגם, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו במעמד קבלת המוצר במחסני החברה, המוצר יוחזר על חשבון החברה.
- זיכוי כספי ייעשה אך ורק לאשראי ממנו שולמה העסקה. זיכוי ייעשה תוך 21 ימי עסקים בהתאם ללוח הזמנים של חברת האשראי.
- המוצר יוחזר באריזתו המקורית.
- סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

זמינות המוצרים

האתר יקיים בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצע למכירה. כאשר המלאי עומד בפני סיום יידע מפעיל האתר את הצרכנים על כך או יעדכן את מספר המוצרים שנותרו במלאי במקום בולט באתר. אם לאחר ביצוע הזמנה התברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תודיע על כך החברה לצרכן תוך יום עסקים ותאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלא הכסף ששולם.
ברכישת שק מזון לתרומה לעמותה לטובת בע"ח, לוסיז שומרת לעצמה את הזכות לבחור ע"פ שיקול דעתה לאיזו עמותה שק המזון ייתרם בהתחשב בביקוש ו/או צורך של כל אחת מהעמותות אשר תהיינה איתה בהתקשרות בעת רכישת שק התרומה. בסיום כל רכישה באתר(גם של שק תרומה) מבצע הרכישה יקבל חשבונית מס קבלה ע"פ חוק עבור אותה רכישה.
 

תקנון זמני האספקה, משלוחים והחלפות מהווים חלק בלתי נפרד מתקנון זה וניתן לקרוא על כך בקישור הבא : משלוחים והחלפות

נוהל הגנת פרטיות מהווה חלק בלתי נפרד מתקנון וניתן לקרוא על כך בקישור הבא : הגנת פרטיות

צוות האתר שומר על זכותו לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.

תקנון מנויים

ברכישת מנוי מכל סוג, ניתנת לשני הצדדים בעסקה אפשרות לביטול המנוי מכל סיבה שהיא
בביטול המנוי מתבטלת גם ההנחה שניתנה וההחזר הכספי ייעשה עפ״י החלק היחסי
לדוגמא: מנוי של 5 שקים שמקנה הנחה של 15 ש״ח ונוצל בו רק שק אחד שעלותו המקורית 299 ש״ח (סך עסקת המנוי הינה 284 ש״ח כפול 5=1420 ש״ח), סך ההחזר יהיה 1121 שקלים (1420-299)

רשימות תפוצה
החברה מנהלת רשימת תפוצה כחוק. הסרה מרשימת התפוצה של הSMS אינה גורעת מרשימת התפוצה של דואר אלקטרוני. הסרה מרשימת התפוצה של דואר אלקטרוני אינה גורעת מרשימת התפוצה בSMS.
במידה ואתם מעוניינים להסיר את עצמכם מכל רשימות התפוצה, אנא שלחו מייל ל support@lucys.co.il
ט.ל.ח