היי זאת שוב אני, לוסי! לאחרונה פנו אליי במס' שאלות אז ריכזתי את השאלות החשובות לטובת חבריי החדשים

כללי

כל חבר שלי שמעוניין להתחדש ברכישה של אחד המוצרים אצלי מתבקש לבצע הרשמה, כמובן שזה לא חובה וגם לא עולה כסף להיות חבר שלי בפתיחת הכרטיס אני אבקש ממך למלא פרטים אישיים כדי שנכיר יותר טוב , כתובת מייל שנוכל לשמור על קשר וסיסמא אישית כדי שהחברות שלנו תהיה רק שלנו אני אשמור את הפרטים אצלי כדי שלא תצטרך כל פעם לספר לי מחדש . כמובן שאשמור על הפרטים של כל חבריי מכל משמר ברמת של מינימום רוטווילר

במידה ולא מצאת את המוצר המבוקש באתר, ניתן ואף מומלץ לפנות בדוא"ל או בטלפון אל שירות הלקוחות שלנו. במידה ויימצא כי יש בכל זאת את המוצר המבוקש תתאפשר הזמנה טלפונית של המוצר ובהמשך אנו גם נוסיף אותו אל האתר.

משלוחים

לוסיז תעשה כל מאמץ לשלוח את המוצר בהקדם האפשרי ועד 3 ימי עסקים במקרים שבהם כתובת המשלוח רחוקה מאזור המרכז ייתכן והמשלוח עד5 ימים עסקים מיום ביצוע ההזמנה.

לעמוד מדיניות משלוחים לחצו כאן

הזמנות

אתר לוסיז מתעדכן על בסיס יום יומי בהתאם למלאי הזמין שלנו, כך שברגע שמוצר מסויים אזל, הוא לא יהיה זמין לקנייה באתר. לעיתים רחוקות העדכון אינו מסונכרן וקיים מחסור זמני במלאי שלא עודכן באתר. במקרה זה, הלקוח לא יחוייב בגין המוצר שחסר ולאחר יצירת קשר טלפוני עם הלקוח הוא יוכל להחליט אם להמתין עד למועד חידוש המלאי או לחילופין לבטל את ההזמנה.

בפרטי כל מוצר יופיע גודל \ משקל על מנת שתוכלו לבחור את המוצר שהכי מתאים לכם . מוצרי מזון: משקל , ציוד : מידות, צבע וכו.

לא, אך משלוח חינם לבית הלקוח מותנה בהזמנה מסכום מסויים. כך לדוגמא, המשלוח חינם בהזמנה מעל ל 149 ש"ח. במידה והלקוח יזמין בפחות מ 149 ש"ח הוא יחוייב בדמי משלוח שיופיעו בחשבונית הקנייה.

בוודאי, ניתן להחזיר או להחליף מוצרים תוך 14 יום מתאריך הרכישה בכפוף להצגת חשבונית. לוסיז שומרת לעצמה את הזכות לגבות את עלות המשלוח בעת ההחלפה שלא נובעת כתוצאה מפגם במוצר.

ניתן לקבל זיכוי כספי כאשר ערך המוצר הוא מעל 50 ש"ח וכאשר לא מדובר במזון ו/או בתוסף תזונה. הזיכוי הכספי יעשה באותה הדרך בה בוצע התשלום כך לדוגמא אם בוצע התשלום בכרטיס האשראי הזיכוי יעשה בכרטיס האשראי. לוסיז שומרת לעצמה את הזכות לחייב את הלקוח בשיעור 5% מערך הרכישה אך לא למעלה מ - 100 ש"ח.

ישנה אפשרות להחליף מזון גם כאשר אריזתו נפתחה. לוסיז שומרת לעצמה את הזכות לחייב את הלקוח בגין המשלוח. ייתכן והזיכוי יהיה באופן יחסי במידה ונעשה שימוש של למעלה מ 10% מהמזון.

תשלום

האתר שלי עומד בסטנדרט הגבוה בעולם בכל הקשור לרכישה דרך האינטרט. האתר מאובטח בתקן PCI, אשר קובע דרישות מחמירות ביותר בנוגע לשמירה של פרטי כרטיסי האשראי של הגולשים. סעיפי התקן מתייחסים לכלל הגורמים בתהליכים, ביניהם ניתור מפגעים, אבטחת אפליקציות, אנטי-וירוס, חומות אש (Firewall), וכו'. התקן מתעדכן אחת למספר חודשים ויש לעמוד בסעיפיו השונים בכל עת. ההמלצה שלי, בכל קנייה באינטרנט אצל לוסיז אתם יכולים להרשות לעצמכם להישאר שקטים ורגועים.

לא תמיד , יצירת הקשר עם הלקוח נועדה לאפשר ללקוח לשנות את ההזמנה שלו במקרה של חוסר במלאי של טעם \ צבע מסויים (כולל הוספה והסרת מוצרים), ולוודא את הכתובת למשלוח.

בוודאי! על כל מוצר שנרכש באתר הלקוח מקבל חשבונית מס לכתובת המייל שהזין בהזמנה בחשבונית יפורטו המוצרים שנרכשו, כמותם ומחיריהם כולל מע"מ.